1000 символів ліворуч

Канікули!Ура!

КАНІКУЛИ – найулюбленіший час дітей і разом з тим найтривожніших - для відповідальних батьків.

Шановні батьки, якщо ваша дитина не задіяна в гуртковій позакласній та позашкільній системі проведення дозвілля і залишається без нагляду дорослих вдома протягом певного часу, не забувайте нагадувати щодня дітям про безпечну поведінку вдома:

-                про правила користування побутовим газом та газовою плитою, а саме:

Ø  обовязково перекривати вентиль подачі газу на основній трубі газопостачання;

Ø  не залишати вогонь без нагляду;

Ø  як діяти у разі виявлення запаху газу;

-                      повторіть з ними техніку безпеки при користуванні електроприладами;

-                      правила користування водою в побуті;

-                      як діяти у разі виникнення пожежі (запропонуйте дитині на іграшковому телефоні зателефонувати до "Служби порятунку 101");

-                      забороніть відчиняти двері незнайомцям, які можуть представлятися працівниками КРЕПів, силових та інших структур, а у Новорічні свята - Дідом Морозом та іншими казковими героями.

Залишаючи дитину саму вдома переконайтеся у справності розеток та електроприладів, якими користується дитина.

А найкраще доручіть дитині виконання навчальних завдань та нескладних справ по домашньому господарству, щоб діти якомога менше знаходилися біля телевізорів та комп’ютерів.

Тримайте домашню аптечку в недоступних для дітей місцях та проводьте роз'яснювальну роботу з ними щодо медикаментозного отруєння та смертельних наслідків від них.

Якщо у вас є надійні сусіди, які зможуть проконтролювати вашу дитину в певний час доби, скористайтеся цією можливістю, попросіть зайти до дитини і переконатися, що з нею все гаразд.

Частіше телефонуйте додому протягом дня, а на обідню перерву знайдіть можливість приїхати додому.

Якщо ви мешкаєте в багатоповерхівці, то не забудьте нагадати дітям про небезпеку падіння з вікна чи балкона. І в жодному разі не залишайте відчиненими вікна із вставленою москітною сіткою, яка дуже слабко кріпиться до вікна і не витримує навантаження, якщо на неї спертися.

Пильнуйте та контролюйте своїх дітей за будь-яких обставин, щоб уникнути прикрих неприємностей. Цінуйте і бережіть своє життя та життя своїх дітей.