1000 символів ліворуч

Тиждень "Здоровя мати - вік біди не знати!"

На виконання наказу від 08 січня 2016 року № 86 «Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Здоров'я мати – вік біди не знати!», у відповідності до «Положення про проведення Тижнів безпеки життєдіяльності у навчальних закладах та у закладах обласного підпорядкування у 2015-2016 навчальному році», річного плану роботи закладу на 2015-2016 навчальний рік та з метою популяризації знань правил БЖ та пропаганди здорового способу життя з 22 по 27 лютого 2016 року був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Здоров'я мати – вік біди не знати!».
Згідно рекомендацій та плану проведення тематичного Тижня відбулись такі заходи:
- оформлені стенди по закладу та по класам з БЖ учнів;
- проведена тематична лінійка з нагоди відкриття тематичного Тижня;
- проведені виховні справи та заходи за планом;
- відвідана пожежна частина №2 в м.Кіровограді;
- практичні лекторські заняття спільно з працівниками Центру репродуктивного здоров'я в м.Кіровограді за різними тематиками для дівчат та хлопців 6-11 класів;
- підведені підсумки Тижня та здійснений аналіз якості проведеної роботи вчителями, класними керівниками та учнями;
- оформлено папку матеріалів Тижня знань безпеки життєдіяльності.
За результатами аналізу якості проведення тематичного Тижня слід відмітити роботу Ішової В.О., класного керівника 3 класу, яка протягом тижня проводила цікаві інтерактивні фізкульт-хвилинки з учнями свого класу, направлені на популяризацію та пропаганду навичок здорового способу життя; Стецюк Г.П., класного керівника 2-А класу, Жук О.А., класного керівника 1 класу, Гончарову М.П., класного керівника 2-Б класу, та Лихошертову І.А., класного керівника 4 класу, які також приєдналися до проведення щоденних фізкульт-хвилинок з учнями своїх класів.
Відповідно плану проведення заходів тижня під час організаційної лінійки, означивши складові здоров'я людини, відбулося жеребкування між учнями 5-11 класів із визначенням теми соціального плакату здоров'я, яку необхідно було прорекламувати. Вчасно, скрупульозно, творчо та відповідально поставились до виконання завдання учні 5-го, 6-го, 7-го, 8-го, 9-го та 10-го класів. Також, напередодні проведення тижня в закладі відбувся конкурс дитячого малюнку на тему «Охорона праці очима дітей», метою якого було привернення уваги дітей на питання безпеки життя і здоров'я. Найкращі дитячі малюнки за рішенням адміністрації закладу були надіслані до Державного управління праці в м.Кіровограді для участі в обласному етапі конкурсу. Решта малюнків були оформлені як виставка в школі.
Згідно рекомендацій проведення тематичних заходів членами робочої комісії були організовані цікаві та корисні зустрічі і лекторські заняття для учнів школи за участю представника Міжнародної компанії «Procter & Gamble» на тему «Гігієна жіночого здоров'я» (дівчата 6-9 класів), медичних працівників Центру репродуктивного здоров'я на тему «Гігієна та здоров'я - запорука щасливого майбутнього» (хлопці 9-11 та окремо дівчата 6-8 класів).