1000 символів ліворуч

Ось і закінчився 2014-2015 навчальний рік

Ось і закінчився 2014-2015 навчальний рік. 

http://rk.kr.ua/kirovogradski-shkoljari-priishli-na-ostannii-dzvonik-u-vishivankah-foto

Свято останнього дзвоника, вручення медалів випускникам, випускні свята в дитячому садочку та одинадцятикласників -  влучна нагода підвести підсумок роботи за 2014-2015 н.р. всього учнівського і педагогічного колективу. Приємно відмітити що наш навчальний заклад показав професійний підхід та високий рівень у навчанні і і вихованні підростаючого покоління, про що свідчить велика кількість грамот, дипломів та подяк, якими   нагороджені учні та вчителі.

13 вихованців ДНЗ в цьому році випускаються із садочка, але ми з ними не прощаємося, бо 1 вересня вони стануть першокласниками нашого закладу.

      

Не сувора погода, не сильна злива не змогли затьмарити Свято дитинства - Останній дзвоник. На якому панувала сонячна, кулькова атмосфера, а випускники вразили школу та  друга закладу  - депутата міської ради Дригу В.В. запальним сюрпризом.

 

   

В цьому році школа пишається своїми випускниками як ніколи, тому що високі знання у навчанні показали учениці 11 класу, які були нагороджені срібними та золотою медаллями на площі перед міськвиконкомом 30 травня 2015 року: Гура Надія (Золота медаль); Дудник Катерина (Срібна медаль), Задорожня Анастасія (Срібна медаль). Вітаємо! Вітаємо! Вітаємо!