1000 символів ліворуч
 • 33 школа Кировоград официальный сайт
 • sc9999
 • sc9998
 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Відповідно до річного плану роботи закладу на 2017-2018 навчальний рік 05 жовтня 2017 року відбулися планові збори батьківського комітету закладу, на яких розглядалися такі питання:

 1. Про структуру 2017-2018 навчального року. 
 2. Про дотримання заходів безпеки під час навчально-виховного процесу 
 3. Про організацію харчування учнів в закладі в 2017-2018 навчальному році. 
 4. Про відповідальність батьків щодо виконання батьківських обов’язків.   
 5. Про погодження Положення про батьківський комітет закладу. Обрання Голови БК, ради закладу, секретаря та нових членів ради закладу. Про роботу ради закладу в 2017-2018 навчальному році та затвердження плану роботи 

Особливу увагу було приділено питанню дотримання заходів безпеки під час НВП в закладі. Одноголосним рішенням членів загальношкільного батьківського комітету було вирішено поновити пропускний режим в закладі відповідно Положення про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів закладу (додається)

Положення

про організацію пропускного режиму і правила поведінки відвідувачів закладу

1.Загальні положення

1.1. Дане Положення розроблено у відповідності до статті 26 Закону України «Про освіту», згідно якої забезпечення безпечних і нешкідливих умов навчання, праці та виховання у навчальних закладах покладається на їх власника або уповноважений орган та керівника навчального закладу, Положенням «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.01р. № 563, Статутом закладу та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують вимоги до встановлення належного порядку роботи та створення безпечних умов для учнів і працівників НВО №33, а також виключення можливості проникнення сторонніх осіб, порушення санітарно-епідеміологічного стану, виносу службових документів, матеріальних цінностей та інших порушень громадського порядку.

Контрольно-пропускний режим– сукупність заходів і правил, що запобігають можливості несанкціонованого проходу осіб, проїзду транспортних засобів, виносу (вивозу) майна на територію чи з території закладу. Пропускний режим передбачає комплекс спеціальних заходів, направлених на підтримання та забезпечення встановленого порядку діяльності закладу і визначає порядок пропуску учнів, працівників НВОта інших відвдувачів закладу.

Охорона приміщень забезпечуєтьсятехнічними працівниками та сторожами закладу.

Відповідальність та контроль за порядком здійснення пропускного режиму покладається на:

- директора (або особу що його заміщує в даний момент);

- заступника директора (відповідального за безпеку);

- завідувача господарства;

- технічного працівника;

-чергового адміністратора;

- нічного сторожа.

1.2. Виконання вимог, що визначаються даним Положенням, є обов’язковим для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють в закладі, учнів та їх батьків, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території НВО №33.

1.3. Зметою ознайомлення відвідувачів НВО №33 з пропускним режимом і правилами поведінки відвідувачів дане Положення має бути розміщене на стендах та на офіційному інтернет-сайті навчального закладу.

2. Порядок проходу в НВО №33.

2.1. Пропускний режим в закладі, а також відкривання/закривання дверей забезпечують черговий, технічний працівник та сторож. Центральний вхід закритий в робочі дні з 8:30 до 14:20, а у вихідні та святкові неробочі дні - постійно.

2.2.Контрольно-пропускний режим для учнів закладу.

2.2.1. Учні проходять в заклад через центральний вхід.

2.2.2. Початок навчальних занять о 8:00 годин. Учні зобов’язані прибути до закладу не пізніше 7:50 год.Учні чергового класу повинні прибути о 7:45 год.

За наказом директора, в разі виробничої необхідності, час початкунавчальних занять може змінюватись. В таких випадках на уроки необхідноприходити за 10 хвилин до їх початку.

2.2.3. Пропуском для учнів слугує щоденник. У разі знаходження щоденників наперевірці у класного керівника, учні проходять в школу в супроводі класногокерівника або чергового адміністратора.

2.2.4. Уходити (виходити) іззакладу учням до закінчення навчальних занятьдозволяється лише на підставі дозволу класного керівника, лікаря, медичної сестри абопредставника адміністрації.

2.2.5. Вихід учнів на уроки фізичного виховання, на екскурсії, чи на інших підставах відбувається організовано і в супроводі вчителя.

2.2.6. Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються в школу згідно розкладу занять або в супроводі відповідального за проведення такого заходу.

2.2.7. Під час канікул учнівпропускають в школу згідно плану заходів на канікулах, затвердженому директором.

2.2.8. Учні не мають права знаходитися в закладі та на його території після закінчення навчальних занять або позаурочних заходів без дозволу педагогіві без їх присутності.

2.2.9. В разі запізнення без поважної причини учні допускаються з дозволу чергового адміністратора або класного керівника.

2.2.10. У випадку порушення дисципліни чи правил поведінки учні можуть бути доставлені до чергового адміністратора, чергового вчителя, класного керівника, адміністрації.

2.2.11. До закладу учні ходять в шкільній формі або в одязі ділового стилю прийнятному для відвідування державних громадських установ.

2.2.12. В приміщенні та на території закладу суворо заборонено: паління, вживання алкоголюта наркотичних речовин. Інформація про дані правопорушення надається до органів управління внутрішніх справ МВС України.

2.3. Контрольно-пропускний режим для працівників навчального закладу.

2.3.1.Працівники закладу мають змогу приходити та знаходитись в приміщенні закладу в будь-який час доби, а також у вихідні та святкові дні, якщо це необхідно для виконання службових обов’язків і не обмежено поточними наказами відповідального за контрольно-пропускний режим.

2.3.2. Педагогам в робочий час рекомендовано прибувати до закладу не пізніше 7 години 45 хвилин.

2.3.3. Вчителі початкових класів приходять до закладу з розрахунком часу необхідного для зустрічі дітей біля входу та супроводу їх до класу, але не пізніше 7:45 год. По закінченні занять вчитель передає дітей батькам, що їх зустрічають.

2.3.4. Адміністрація та вчителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового про час запланованих зустрічей з батьками, а також про час і місце проведення батьківських зборів.

2.3.5. Всі інші працівники закладу приходять у відповідності з графіком роботи, затвердженим директором.

2.4. Контрольно-пропускний режим для батьків(законних представників) учнів.

2.4.1. Батьки учнів проходять до будівлі закладу через центральний вхід та при наявності документів державного зразка, що підтверджують їх особу. Документ пред’являється в розгорнутому вигляді чи передається черговому для проведення відповідного запису в «Журналі обліку відвідувачів». Батьки повідомляють ім’я, по-батькові та прізвище вчителя або адміністратора до якого вони направляються, а також прізвище, ім’я своєї дитини, клас в якому вона навчається. Черговий з’ясовує мету приходу і пропускає в приміщення з дозволу працівника до якого вони прийшли.

2.4.3. Звчителямибатькизустрічаютьсянабатьківськихзборах, за запрошенням або після уроків і лише в екстрених випадках під час перерви.

2.4.4. Вчителі зобов’язані заздалегідь попередити чергового про прихід батьків, а також про час та місце проведення батьківських зборів.

2.4.5. Батькам не дозволяється приходити до навчального закладу з крупно-габаритними сумками чи валізами. Такі речі необхідно залишити на посту у чергового і в деяких випадках за вимогою чергового, надати дозвіл їх оглянути.

2.4.6. Прохід в школу батьків з особистих питань до адміністрації закладу можливий за умови попередньої домовленості з представниками самої адміністрації, про що чергового інформують заздалегідь.

2.4.7. У випадках незапланованого приходу батьків учнів, черговий з’ясовує мету їх приходу і пропускає тільки з дозволу адміністрації.

2.4.8. Батьки, що супроводжують або зустрічають своїх дітей, до будівлі закладу не заходять і чекають дітей на вулиці. В окремих виняткових випадках (негода, тощо…) проходять до вестибюлю закладу недалі поста чергового і в межах його огляду.

2.4.9. Для батьків першокласників протягом першого семестру навчального року встановлюється адаптивний контрольно-пропускний режим у відповідності до розкладу навчальних занять, котрий обумовлюється окремо класними керівниками на батьківських зборах згідно наказу директора.

2.5. Контрольно-пропускний режим для відвідувачів закладу.

2.5.1. Відвідувачі проходять в будівлю закладу через центральний вхід.

2.5.2. Особи не пов’язані з навчальним процесом, які відвідують заклад за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документу державного зразка, що засвідчує особу, за погодженням з директором (особою, що його заміняє) і записом в «Журналі обліку відвідувачів».

2.5.3. Посадові особи, які прибули до закладу з перевіркою, пропускаються при пред’явленні документу, що засвідчує особу з обов’язковим повідомленням адміністрації закладу та відповідною реєстрацією.

2.5.4. Групи осіб, що відвідують школу для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах і т.п., допускаються за наказом директора закладу, за списками учасників і при наданні документу, що засвідчує особу.

2.5.5. На прийом до директора в дні прийому або за викликом, відвідувачі пропускаються:

- з виключеними мобільними телефонами;

- в одязі, прийнятому в державних установах;

- без жувальної гумки;

- в адекватному стані (визначається візуально).

2.5.6. Для виклику працівника закладу або представника адміністрації необхідно звертатись до чергового.

2.5.7. При відвідування закладу відвідувач зобов’язаний за проханням чергового надати на візуальний огляд принесені з собою речі для недопущення проносу алкоголю, наркотичних, вибухонебезпечних, легкозаймистих, отруйних речовин і рідин, заборонених для зберігання та перенесення без спеціального дозволу предметів, зброї та боєприпасів і т.п.

2.5.8. У випадку виявлення у відвідувача або в його речах зброї, речовин, рідин, предметів і т.п. згідно п.2.5.7. – черговий затримує відвідувача і доповідає про випадок черговому адміністратору і директору (особі, що його заміщує) та діє у відповідності до отриманих вказівок.

2.5.9. В разі виникнення конфліктних ситуацій пов’язаних з допуском чи не допуском відвідувачів, черговий діє за вказівками директора чи його заступника.

2.5.10. Прохід територією закладу та її подвір’ям дозволено лише відвідувачам навчального закладу. Без відповідного дозволу адміністрації закладу знаходження на території закладу і прохід нею в урочний та позаурочний час стороннім особам заборонено.

2.6. Контрольно-пропускний режим для автотранспортних засобів.

2.6.1.Порядок в’їзду–виїзду автотранспорту на територію закладу встановлюється наказом директора закладу.

2.6.2. Допуск без обмежень на територію закладу дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, пожежній охороні, міліції.

2.6.3. Паркування автомобільного транспорту на території закладу заборонено, крім випадків вказаних в п.2.6.2.

3. Правила поведінки відвідувачів НВО №33.

3.1. Відвідувачі, що знаходяться в приміщенні закладу зобов’язані:

- зберігати встановлений порядок і дотримуватись норм поведінки в громадських місцях;

- не допускати виявлення неповажного ставлення до педагогічного та обслуговуючого персоналу, учнів та інших відвідувачів закладу;

- виконувати законні вимоги та розпорядження адміністрації та працівників закладу;

- не створювати перепон належному виконанню адміністрацією, вчителями, працівниками закладу їх службових обов’язків;

-зберігати черговість на прийомі до директора та в приймальні (за винятком осіб, яким надано право позачергового прийому);

- повідомляти секретаря про свою явку за викликом директора;

- до запрошення в кабінет директора знаходитись на місці, вказаному секретарем;

- ставитись бережливо до майна закладу,зберігати чистоту, тишу та порядок в приміщенні навчального закладу;

- при вході до будівлі закладу відвідувачі, що мають при собі кіно- і фотознімальну, звуко- і відео записуючу апаратуру, а також переносну комп’ютерну і оргтехніку зобов’язані зареєструвати технічні засоби у чергового – з метою контролю за виносом матеріальних цінностей з будівлі закладу.

3.2.  Відвідувачам НВО №33  забороняється:

- знаходитись в службових приміщеннях або інших приміщеннях закладу без дозволу на те директора, адміністрації, відповідального чергового;

- виносити з приміщення закладу документи надані для ознайомлення;

- знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення не узгодженні з адміністрацією навчального закладу;

- приносити в приміщення закладу алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючи та ріжучи предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї і інших засобів), а також особисті речі за винятком портфелів і тек з документами, дамських сумок;

- палити в приміщенні та на території закладу;

- вести розмови з мобільного телефону у всіх приміщеннях, крім коридорів та вестибюлю;

- бути присутнім на зборах та інших заходах з включеним мобільним телефоном;

- входити до закладу в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з жувальною гумкою, з дитячими колясками, з домашніми тваринами, товарами для продажу, а також в брудному одязі і з великогабаритними речами (виключаючи робітників, що виконують будівельні і ремонтні роботи);

- факти порушень громадського порядку і завдані збитки приміщенню фіксуються в установленому порядку особами, котрі здійснюють пропускний режим.

3.3.Відповідальність відвідувачів закладу за порушення даного Положення:

- у випадку порушення відвідувачем закладу пропускного режиму і правил поведінкийому робиться зауваження відповідальними за контрольно-пропускний режим, а в разі необхідності будь-яким працівником закладу;

- у випадках скоєння відвідувачами кримінальних дій, винні особи підлягають кримінальній відповідальності згідно чинного законодавства;

- у випадку зумисного чи не зумисного пошкодження або знищення майна НВО №33 на винних осіб поряд з адміністративною або кримінальною відповідальністю покладається обов’язок відшкодування причинених збитків.

4. Порядок пропуску з табельною зброєю, спеціальними засобами, іншими забороненими без спеціального на те дозволу зберігання і носіння предметів.

4.1. Прохід осіб в приміщення закладу з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється:

- співробітникам, котрим в установленому порядку дозволено зберіганні і носіння табельної вогнепальної зброї – при наявності запису у відповідному документі (службове посвідчення, командировочне посвідчення і т.п.);

- співробітникам міністерств і відомств України і їх підрозділів де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків;

- співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

 

5. Порядок пропуску представників засобів масової інформації.

5.1. Працівники засобів масової інформації пропускаються в будівлю закладу за акредитацій ними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації при наданні редакційного посвідчення.

5.2. Представники засобів масової інформації на заходи, що проводяться в приміщенні НВО №33, пропускаються лише після перевірки документів котрі підтверджують їх особу.

6. Організація і порядок проведення ремонтно-будівельних робіт в будівлі та приміщеннях закладу.

Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій пропускаються в приміщення закладу черговим або сторожем для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора закладу чи на підставі заявок, підписаними керівником вищестоящих організацій прямого підпорядкування.

 

7. Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації.

7.1. Пропускний режим на період надзвичайних ситуацій обмежується.

7.2.Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску згідно даного Положення.

 

8. Порядок евакуаціїпрацівників, співробітників і відвідувачів закладу з приміщень та порядок їх охорони.

8.1. Порядок оповіщення працівників, співробітників і відвідувачів закладу з приміщення при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту і т.п.) та порядок їх охорони розробляються директором закладу спільно з відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної та електробезпеки.

8.2. За встановленим сигналом оповіщення всі відвідувачі, робітники, співробітники, а також робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщенні закладу евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться на видному і доступному для відвідувачів місці. Пропуск відвідувачів в приміщення закладу припиняється. Працівники і відповідальні особи приймають заходи по евакуації і забезпечення безпеки людей що знаходяться в приміщенні, при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації забезпечують їх безперешкодний пропуск в будівлю закладу.