1000 символів ліворуч

Досягнення 2017-2018

 

Міські та обласні конкурси та фестивалі

№ з/п Назва заходу Дата і місце проведення П.І. по Б. учасника заходу Результат П.І. по Б. керівника
Міський конкурс дитячого малюнку «Моє рідне місто» Вересень 2017 року

Білик Каріна, 9 клас

Шостак Вікторія, 9 клас

Кот Олександра, 5 клас

Саннікова Олександра, 5 клас ДобровольськаДар'я, 5 клас Меньшиков Максим, 6 клас

Участь 

Кушнірова Н.І.

Міський етап туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає»

Вересень 2017 року Губа Марія Євгеніївна, 2 клас ІІІ місце Лихошерстова І.А.
Міські змагання футболу «Шкіряний м’яч » Вересень-жовтень 2017 року Учні 6-9 класів Участь Юнков П.С.
Міський конкурс мальовничих скриньок 3-Д «Козацькому роду нема переводу» Жовтень2017 року Білик Каріна, Шишненко Юлія, Гончаренко Валерія, 9 клас Диплом, сертифікат Кушнірова Н.І.
Міський етап конкурсу учнівської творчості, присвячений подіям Голодомору в Україні Жовтень2017 року Білик Каріна, 9 клас ІІІ місце Федоренко О.М.

Мистецький конкурс

«Відкриваємо нові таланти»

в рамках культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв - дітям»

Листопад 2017 року Костенко Віталій Диплом

Кушнірова Н.І.

Міський етап XV відкритого чемпіонату міста  з інтелектуальних ігор серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

Листопад 2017 року

Старша вікова група – учні 9 класу;

середня вікова група – учні 7 класу.

Участь

Кушнірова Н.І.

ІІ тур міського   фізкультурно-патріотичного фестивалю серед школярів «Козацький гарт» Листопад 2017 року Учні 5-9 класів Участь Юнков П.С.
ІІІ етап міського конкурсу учнівської творчості на тему «Історія формування державних символів України, їх значення і використання в Україні у різні історичні періоди» Грудень 2017 року Пшенична Анна, 9 клас Участь Боровик Н.Г.
Міський конкурс на кращий захід національно-патріотичного спрямування для учнівської молоді серед загальноосвітніх та позашкільних закладів Лютий 2018 року Учні 3-8 класів Подяка

Кушнірова Н.І.

VІ міський конкурс художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста» Лютий 2018 року

Пшенична Анна, 9 клас

Костенко Віталій, 6 клас

Савенко Максим, 3 клас

Участь

 

І місце

 

ІІІ місце

Репецька Н.А.

Кушнірова Н.І.,

Жук О.А.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» Лютий 2018 року Учні 2-5 класів Участь

Стецюк Г.П.,

Лихошерстова І.А.,

Жук О.А.,

Прокопенко А.С.,

Бурчак Т.В.,

Білоскурська О.В.

Міські змагання зі спортивних ігор (гандбол) Лютий 2018 року Учні 7-8 класів Участь Юнков П.С.
Міський етапВсеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» Березень 2018 року Бардаков Даніїл Участь Єфіменко І.О.

І (міський) етапі Всеукраїнського конкурсу Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я»-«Космічні фантазії

Березень 2018 року     Прокопенко А.С.
Міські змагання «Старти надій» Квітень 2018 року Учні 6-7 класів Участь

Юнков П.С.

Міські змагання «Спортивне місто – здорова нація» Квітень 2018 року Учні, педагоги, батьки Півфінал

Юнков П.С.

VІ міський військово-патріотичнийконкурсстроюта патріотичноїпісні «Майбутній захисникУкраїни» Травень 2018 року Учні 7-8 класів Участь Кушнірова Н.І.