1000 символів ліворуч

Досягнення учнів закладу за 2013-2014 н.р.

Досягнення закладу за 2013 – 2014 навчальний рік:

1.             Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, Гура Надія, учениця 10 класу, ІІ місце, вчитель - Котляренко Н.М.

2.             Міжнародний конкурс знавців української мови імені П.Яцика, Завгородня Анастасія, учениця 10 класу , ІІ місце, вчитель - Котляренко Н.М.

3.             Гура Надія, І місце, Біліченко Андрій, Дудник Катерина,  учні 10 класу , ІІІ місце у міській літературній вікторині до 120-річчя від дня народження російського поета Володимира Маяковського.

4.             Тарасенко Богдана, учениця 7 класу, ІІ місце, Біліченко Анна, ІІІ   місце у конкурсі читців польської поезії в номінації «Вірші польських поетів українською мовою»,     вчитель - Колосова С.О.

5.             Предметні олімпіади з базових дисциплін ( на рівні міста) : Гончаренко Єлизавета, учениця 9 класу, ІІ місце, географія, вчитель – Веселова Ю.С.; Дудник Катерина, учениця 10 класу, ІІІ місце, інформаційні технології, вчитель -   Тиненик І.Б.; Гура Надія, учениця 10 класу , ІVмісце, хімія, вчитель – Кудінова С.В.

6.             Міжнародна олімпіада з математики «Кенгуру» -   32 учасники : 1 учень - «Відмінний результат» (Шеремет Максим, учень 9 класу) , 11 учнів – «Добрий результат», 10 учнів - сертифікати учасників, вчителі - Бондар О.В., Тиненик І.Б.

7.              Міжнародний конкурс юних істориків "Лелека-2014" – 27 учасників: «Золотий лелека» - 4 учні, «Срібний лелека» - 3 учні, «Бронзовий лелека» - 1 учень, сертифікати учасників -     19  учнів, вчитель - Белінська Н.В.

8.             Міжнародний інтерактивний природничий конкурс «КОЛОСОК весняний 2014» 32 учасники , вчителі – Крупченко М.В, Веселова Ю.С. , Звоник Т.А.

9.             Міжнародний конкурс з російської мови «Лукомор’є» 35 учасників, «Срібний сертифікат» - Шеремет Поліна, учениця 3 класу,  вчителі – Колосова С.О, Ланецька В.В.  

10.   Всеукраїнський інтерактивний конкурс з фізики “Левеня-2014” -                                     15   учасників : 7 учнів - «Добрий результат», сертифікати учасників- 8 учнів, вчитель - Пустовойт Т.Л.

11.   Міжнародний конкурс комп’ютерної грамотності «Бобер» - 12 учасників: 1 учениця – сертифікат «Відмінно» (Назаренко Єлизавета, учениця 7 класу), 6 учнів – сертифікат «Добре», вчитель – Тиненик І.Б.

12.   Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "КОЛОСОК осінній"-2013 рік  22 учасника: сертифікати «Золотий Колосок» - 6 учнів, «Енергія у неживій природі»  - 6 учнів, «Енергія і речовини» - 8 учнів, сертифікати учасників - 2 учнів, вчителі – Крупченко М.В, Веселова Ю.С .

13.   Всеукраїнська гра з англійської мови «ГРИНВІЧ 2013»   22 учасника 3-8 класів, «Золотий сертифікат» - Мажуга Христина, Шеремет Поліна, учениці 3 класу; «Срібний сертифікат» - Гудима Олег, учень 5 класу; «Бронзовий сертифікат» - Унгул Вікторія, учениця 5 класу; сертифікати учасників – 18 учнів; вчитель –Мельниченко Н.С.

14.   Українознавча гра «Соняшник» -   64 учасника : Диплом переможця – 4 учня (Донцул Д, Дуброва М, Прокопенко В, Федькін М, 2 клас) , Дипломи І ступеня регіональний рівень – 2 учні (Годованець О, Петрова Р, 2 клас), Диплом ІІ ступеня регіональний рівень – 3 учні (Шеремет П, 3 клас; Тарасенко Б, 7 клас; Завгородня А, 10 клас), Диплом ІІІ ступеня регіональний рівень - 12 учнів (Чумак О, 4 клас; Білик К,Бугайова А, Гудима О, Зворигін Д, Новаковський А, Унгул В, Феденко М, 5 клас; Біліченко А, 7 клас;Ведмеденко Т, 8 клас; Ломакіна А, 9 клас; Ліснича М, 10 клас), сертифікати учасників – 43 учні, вчитель - Крупченко М.В.

15.   Міський конкурс художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь креативного міста» : І місце (молодша вікова група) - Дубовий Андрій, учень 4 класу; І місце – Біліченко Анна, учениця 7 класу; ІІ місце – Кучер Тетяна, учениця 8 класу,   Назаренко Єлизавета, учениця 7 класу(середня вікова група) ; вчителі - Стецюк Г.П, Колосова С.О.

16.   Участь у регіональному конкурсі «Відгук на сучасну дитячу прозу» Дубовий Андрій, учень 4 класу, вчитель – Стецюк Г.П.

17.   Участь у міському еколого-натуралістичному конкурсі "Чотири лапи" - учні 4 класу , вчитель -   Стецюк Г.П.

18.   І місце у міському конкурсі «Молодь обирає здоров’я» - команда учнів 6 класу (класний керівник – Мельниченко Н.С).  

   19.   Вступ до МАН на   відділення англійської мови   - Гончаренко Єлизавети (9 клас).

20.   Участь команди закладу (учні9-10-го класів)   у інтелектуальному турнірі «Обніміться, брати мої».