1000 символів ліворуч

Вітаємо!

Відповідно до річного плану управління освіти Кіровоградської міської ради на 2017 рік та з метою виховання творчо активної, талановитої, патріотично свідомої учнівської молоді  в дусі поваги і любові до своєї малої Батьківщини – рідного міста та свого навчального закладу з 07 лютого по 30 березня 2017 року був проведений міський Конкурс на кращий гімн серед загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

Конкурс на кращий гімн серед загальноосвітніх та позашкільних  закладів міста проводився у відповідності до Указу Президента України від 13.10.2015 р. № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», рішення Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики,  спорту та туризму Верховної Ради України (протокол від 22.12.2016 р. №35).

Конкурс проводився у три етапи:

відбірковий  - з  09 лютого по  06 березня 2017 року; робочий - з  07 по 29 березня 2017 року; фінальний.

До складу журі входили відомі особистості нашого міста, а саме:

Голова журі - Костенко Лариса Давидівна, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради

Члени журі:

-         Гайдай Лариса Володимирівна, старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка;

-         Ревенко Валентина Григорівна, директор  дитячої музичної школи №2 Кіровоградської міської ради;

-         Любарський Роман Рафаїлович,  спеціальний кореспондент газети  «Народне слово»;

-         Якунін Сергій Володимирович, начальник відділу по роботі із засобами масової інформації

-         Журавльова Ольга В’ячеславівна, головний спеціаліст управління освіти міської ради

-         Чорний Павло Георгійович, завідувач відділом військово-патріотичного виховання комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради        

Фінальний    етап  відбувся 11 квітня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області у форматі мистецького заходу «Мій заклад у пісеннім слові!»

Гімн нашого закладу був написаний в 2009 році вчителем музичного мистецтва Кушніровою Наталією Іванівною і з тих пір є невідємним атрибутом всіх урочистих заходів в школі: лінійок, свят, змагань тощо.

Ми дуже раді, що саме наш гімн був належним чином оцінений висококваліфікаційним журі і опинився у числі 12 кращих гімнів навчальних закладів міста Кропивницький!