1000 символів ліворуч

Досягнення за 2011-2012 навчальний рік

у 2011- 2012 учбовому році наші учні досягли:

 

 

1. Назаренко Єлизавета, учениця 5 класу – 3 місце у конкурсі читців польської поезії в номінації «Вірші польських поетів українською мовою», Колосова С.О.

2. Участь команди учнів 8-9 класів у телевізійній програмі для школярів «12 балів» та вихід у фінал гри Завгородньої Анастасії, учениці 8-А класу.

3. Дудник Катерина, учениця 8-Б класу – 2 місце у міському конкурсі учнівської молоді «Величне свято Великодня» у номінації «Пасхальна листівка», Колосова С.О.

4. Танцювальний колектив «Колосок» - лауреат конкурсу «Степові джерела», Добровольська С.В.

5. Конкурс знавців української мови імені П.Яцика ,Завгородня Анастасія, учениця 8-А клас, 3 місце, Котляренко Н.М.

6. Конкурс «Молода економічна еліта - 4 місце, Плахотня І.В.

7. Конкурс ДЮР, Плахотня І.В.

8. Конкурс екологічних агітбригад ( команда «Живоцвіт») - 2 місце, Плахотня І.В.

9. Міжнародна олімпіада з математики «Кенгуру» - 77 учасників : 39 учнів -«Добрий результат», 38 - сертифікати учасників, Бондар О.В., Попик О.І.

10. Міжнародний конкурс юних істориків "Лелека-2012" - 11 учасників: «Бронзовий лелека» - 4 учні, сертифікати учасників - 7 учнів, Белінська Н.В, Євенко Ю.С.

11. Всеукраїнський інтерактивний конкурс з фізики “Левеня-2012” - 29 учасників : 7 учнів - «Добрий результат», сертифікати учасників - 22 учні, Пустовойт Т.Л.

12. Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "Колосок"-2012 42 учасника: Срібні сертифікати - 10 учнів, сертифікати учасників - 32 учні, Плахотня І.В, Ковальчук А.С.

13. Конкурс знавців англійської мови «Гринвіч-2012» - 25 учасників : Золоті сертифікати - 2 учні, Срібний сертифікат - 1 учень, Бронзові сертифікати - 9 учнів, сертифікати учасників - 13 учнів, Іванюк І.О.

14. Всеукраїнський інтерактивний конкурс з українознавства «Патріот» - 4 учасники : сертифікати учасників - 4 учні , Белінська Н.В.,Євенко Ю.С.

15. Українознавча гра «Соняшник» - 22 учасника: Дипломи ІІІ ступеня - 3 учня, сертифікати учасників - 19 учнів, Крупченко М.В.

16. Міська олімпіада з російської мови серед учнів 4 класів - Шнур Анастасія, 1 місце, Фальченко Т.В.

17. Міський етап новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" - Кролівець Денис, 11 клас, І місце, Віватенко О.П.

18. Міський еколого-натуралістичний конкурс "Чотири лапи" - учні 2-3 класів, І та ІІ місця, Ішова В.О., Стецюк Г.П., Лихошерстова І.А.

19. Участь вчителів закладу Котляренко Н.М, Крупченко М.В, Плахотньої І.В. в складі журі телевізійної програми «12 балів».

20. Вступ до МАН на відділення філології - Завгородня Анастасія (8-А клас, секція української мови), на відділення психології - Маган Юлія, Ліснича Марина (8-А клас, секція психології).

21. Випуск шкільної газети «33 Меридіан» (1 номер).

22. Випуск літературного альманаху «Зросла квітка» .

23. Участь команди ЮІР в ХХХІХ обласному зльоті юних інспекторів руху.

24. Участь у заходах, присвячених Дню російської словесності в місті Одеса, за підсумками Пушкінських конкурсів (на запрошення Консульства Російської Федерації і Представництва Росспівпраці в Україні від 31.05.2012 року № 27)