1000 символів ліворуч

Наші досягнення

Конкурс Майбутній захисник.

4 травня в рамках військово-патріотчного виховання в місті Кропивницький відбувся конкурс строю та пісні. Змагалися 32 школи міста. Команда учнів НВО 33 достойно представили свій заклад і були нагородженні грамотою за найкраще виконання стройової підготовки в складі загону. Вітаємо!

Вітаємо!

Відповідно до річного плану управління освіти Кіровоградської міської ради на 2017 рік та з метою виховання творчо активної, талановитої, патріотично свідомої учнівської молоді  в дусі поваги і любові до своєї малої Батьківщини – рідного міста та свого навчального закладу з 07 лютого по 30 березня 2017 року був проведений міський Конкурс на кращий гімн серед загальноосвітніх та позашкільних закладів міста.

Конкурс на кращий гімн серед загальноосвітніх та позашкільних  закладів міста проводився у відповідності до Указу Президента України від 13.10.2015 р. № 580 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», рішення Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики,  спорту та туризму Верховної Ради України (протокол від 22.12.2016 р. №35).

Конкурс проводився у три етапи:

відбірковий  - з  09 лютого по  06 березня 2017 року; робочий - з  07 по 29 березня 2017 року; фінальний.

До складу журі входили відомі особистості нашого міста, а саме:

Голова журі - Костенко Лариса Давидівна, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради

Члени журі:

-         Гайдай Лариса Володимирівна, старший викладач кафедри вокально-хорових дисциплін та методики музичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка;

-         Ревенко Валентина Григорівна, директор  дитячої музичної школи №2 Кіровоградської міської ради;

-         Любарський Роман Рафаїлович,  спеціальний кореспондент газети  «Народне слово»;

-         Якунін Сергій Володимирович, начальник відділу по роботі із засобами масової інформації

-         Журавльова Ольга В’ячеславівна, головний спеціаліст управління освіти міської ради

-         Чорний Павло Георгійович, завідувач відділом військово-патріотичного виховання комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради        

Фінальний    етап  відбувся 11 квітня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області у форматі мистецького заходу «Мій заклад у пісеннім слові!»

Гімн нашого закладу був написаний в 2009 році вчителем музичного мистецтва Кушніровою Наталією Іванівною і з тих пір є невідємним атрибутом всіх урочистих заходів в школі: лінійок, свят, змагань тощо.

Ми дуже раді, що саме наш гімн був належним чином оцінений висококваліфікаційним журі і опинився у числі 12 кращих гімнів навчальних закладів міста Кропивницький!

 

Досягнення за 2015-2016 навчальний рік

  1. Тиненик Ірина Борисівна  – ІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016».
  2. Назаренко Єлизавета, учениця 9 класу – ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.
  3. Мезенцева Анастасія , учениця 10 класу - І місце у ІІ (міському) етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка у 2015/2016  навчальному році.
  4. Гончаренко Єлизавета, учениця 11 класу – ІІІ місце у ІІ (міському) етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Шевченка у 2015/2016  навчальному році. 

Досягнення за І семестр 2013/2014 н.р.

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ ЗАКЛАДУ ЗА І СЕМЕСТР 2013-2014 Н.Р.

  1. Гура Надія , учениця 10 класу - ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка.
  2. Гончаренко Єлизавета, учениця 9 класу – ІІ місце у ІІ (міському) етапі олімпіади з географії.
  3. Дудник Катерина, учениця 10 класу – ІІІ місце у ІІ (міському) етапі олімпіади з інформаційних технологій.
  4. Тарасенко Богдана, учениця 7 класу  – ІІ місце у конкурсі читців польської поезії.
  5. Біліченко Анна, учениця 7 класу – ІІІ місце у конкурсі читців польської поезії.
  6. Завгородня Анастасія, учениця 10 класу – ІІ місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного  конкурсу  знавців української мови імені П.Яцика.
  7. Дубовий Андрій, учень 4 класу – учасник конкурсу «Відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів.
  8. Гура Надія, учениця 10 класу – І місце, Дудник Катерина, Біліченко Андрій – ІІІ місце у міській літературній вікторині до 120-річчя з дня народження російського поета В.Маяковського.

Досягнення за 2012/2013 н.р.

Досягнення вчителів та учнів за 2012/2013 навчальний рік

Міжнародні конкурси та фестивалі

Назва заходу

Дата і місце проведення

П.І. по Б. учасника заходу

Результативність

П.І. по Б. керівника

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка

Листопад 2012 року

Тимофієнко Ольга

І місце

Котляренко Н.М.

Міжнародний конкурс знавців української мови імені П. Яцика

Березень 2013 року

Учні 4-8 класів

ІІІ  місце в міському етапі – Завгородня Анастасія

(9-А клас)

Котляренко Н.М.

Участь у Міжнародній олімпіаді з математики «Кенгуру».

Міжнародний конкурс комп'ютерної вправності та грамотності "Бобер"

Березень 2013 року

 

 

листопад

2013 року

Учні 4 -10 класів

 

 

учні 4-9 класів

39 учасників: 19 учнів – «Добрий результат», 20 – сертифікати учасників.

9 учасників: "Відмінний результат" (Новаковський А.)

"Добрий результат"(Дудник К., Савченко О., Бевз А._


Тиненик І.Б,

Бондар О.В.

 

Тиненик І. Б.


Міжнародний конкурс   юних істориків "Лелека - 2013"

03 квітня 2013 року

Учні 6-9 класів

«Срібний Лелека» Левицький Я. (6 лкас), «Бронзовий лелека» - 4 учні: Біліченко А., Ахметов В, Кравченко в, Тарасенко Б.(6 клас),

Сертифікати учасників: 11 учнів Довгенко С., 8 клас, Біліченко А, Бевз  А, Ліснича М, Осадча Р, Маган Ю, Савіч Т, Завгородня А, Заплатккін Д, Драчук А,  Федоренко Д, 9-А клас)

Белінська Н.В.

Веселова Ю.С

Международный конкурс  по русскому языку «Языкознание для всех» - «Русский медвежонок»

Листопад  2012 року

Учні 5-9 класів

7 учнів увійшли в десятку переможців

Колосова С.О.

Ланецька В.В.

Регіональний  конкурс «Відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів

Листопад 2012 року

Гончаренко Валерія (4 клас),

Беркова Ілона

( 5 клас)

ІІ місце

ІІІ місце

Лихошерстова І.А.,

Крупченко М.В.

Всеукраїнські конкурси та фестивалі

Назва заходу

Дата і місце проведення

П.І. по Б. учасника заходу

Результативність

П.І. по Б. керівника

Всеукраїнський інтерактивний конкурс з фізики “Левеня – 2013”

Березень – квітень 2013 року

Учні 7-9 класів

17 учнів –7 учнів:  «Добрий результат»,

сертифікати учасників - 10 учнів

Пустовойт Т.Л.

Всеукраїнський інтерактивний природничий конкурс "Колосок" - 2012

Листопад 2012 року

Учні 3-9-их класів

10 учнів, Срібні сертифікати: 5 учнів,

5 сертифікати учасників

Крупченко М.В.

Конкурс знавців англійської мови «Puzzle»

Січень-лютий 2013 року

Учні 4-8 класів

17 учнів-учасників.

Іванюк І.О,

Мельниченко Н.С.

Українознавча гра «Соняшник»

Лютий 2012 року

Учні 5-11 класів

50 учнів : Диплом переможця – 1 учениця (Мажуга Христина, 2 клас) , Дипломи ІІІ ступеня - 3 учня, Диплом ІІ ступеня – 1 учень, сертифікати учасників – 45 учнів.

Крупченко М.В.

Веселова  Ю.С.

Міські  та  обласні конкурси та фестивалі

Назва заходу

Дата і місце проведення

П.І. по Б. учасника заходу

Результативність

П.І. по Б. керівника

Предметні олімпіади з базових дисциплін

Листопад-грудень 2012 року

Гура Надія

Дудник Катерина

ІІІ місце в олімпіаді з хімії

ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій

Прищепа В.В.

Тиненик І.Б.

Міський конкурс "Молода економічна еліта"

Лютий  2012 року

Команда учнів 8-Б класу

Диплом учасника

Плахотня І.В.

Квітень 2012 року(номінація «Хореографія»)

Хореографічний гурток «Колосок» (учні 1-4 класів)

Гран-прі конкурсу

Добровольська С.В.

Міський фестиваль ДЮР

Червень 2013 року

Команда НВО

Участь у конкурсі

Плахотня І.В.

Обласний конкурс на кращі методичні матеріали щодо здорового способу життя «Здорове майбутнє Кіровоградщини»

Січень 2012 року

Євенко Ю.С.

Участь у конкурсі

Євенко Ю.С.

Фестиваль-конкурс екологічних бригад

Квітень 2012 року

Учні 8-10 класів команда «Живоцвіт»

ІІ місце

Плахотня І.В., Федоренко О.М.

Обласний конкурс ЮІДР

Червень 2012 року

Учні 8-х класів

4 місце

Плахотня І.В., Федоренко О.М.

Конкурс-огляд на кращого знавця Конституції України та права

Лютий 2013 року

Осадча Реґіна

(9 А клас)

Участь у конкурсі

Белінська Н.В.

Конкурс читців польської поезії «Вірші польських поетів українською мовою»

Листопад 2012 року

Назаренко Є.

(6 клас)

ІІІ місце

Колосова С.О.

Телевізійний конкурс «12 балів»

Листопад 2012 року

Новаковський Андрій

(4 клас),

Шеремет Максим (8 клас)

Вихід у фінал

Ішова В.О,

Ланецька В.В.

Обласний краєзнавчий конкурс електронних презентацій

«Моя Кіровоградщина -перлина скіфського степу»

Грудень 2013 року

Осадча Реґіна

(9 А клас)

Участь у конкурсі

Белінська Н.В.

Міський еколого-натуралістичний конкурс «Чотири лапи»

Листопад-грудень 2012 року

Учні 3 класу

Участь у конкурсі

Стецюк Г.П.

Міські змагання з футболу на призи клубу "Шкіряний мяч"

Учні 4-7 класів

Участь

Димарецька М.П., Петренко О.В.

Фізкультурно-патріотичний фестиваль "Нащадки козацької слави"

Учні 4-7 класів

Участь

Димарецька М.П., Петренко О.В.

Міський фестиваль "Молодь обирає здоров'я"

Лютий 2013 року

Команда 5 класу

І місце

Мельниченко Н.С., Кушнірова Н.І.

Досягнення за І семестр 2012-2013 навчального року

І місце в  ІІ етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням – Тимофієнко Ольга ( 9 Б клас).

ІІІ місце в міському етапі олімпіади з хімії - Гура Надія ( 9 Б клас).

ІІІ місце в ХІІІ Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика - Завгородня Анастасія ( 9 А клас).

ІІ місце у конкурсі «Відгук на сучасну дитячу прозу» серед учнів 4-5 класів - Гончаренко Валерія (4 клас) та ІІІ місце -  Беркова Ілона (5 клас)   .

 ІІІ місце у міському конкурсі читців польської поезії серед учнів навчальних закладів міста – Назаренко Єлизавета (6 клас).