1000 символів ліворуч

Діти в гуртках

Зайнятість учнів НВО №33

в гуртках і секціях

№ з/п Прізвище, імя Назва закладу Назва гуртка
1 клас
Абдулаєв Руслан Сергійович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

2. 

Біліченко Дар’я

Сергіївна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

3.

Голдін Антон

Юрійович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

4.

Горбенко Тетяна

Олександрівна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

5.

 

Дубик Вікторія

Сергіївна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

6.

Дудник Олександр

Вікторович

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»

7.

Задирака Філіп Дмитрович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

8. 

Іжецька Ангеліна

Вікторівна

КЗ «Комплексна дитяча спортивна школа №3» Секція художньої гімнастики

9. 

Костенко Євгеній Дмитрович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

10.

Кролєвець Максим Олександрович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

11.

Куценко Дар’я

Русланівна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

12.

Махно Дмитро

Денисович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

13. 

Молодченко Олеся Олексіївна ДЮЦ Студія «Писанка»

14.

Солдатенко Анастасія Віталіївна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

15.

Соловйова Катерина

В’ячеславівна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

16.

Старінцев Олександр

Дмитровия

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

17.

Старостіна Вікторія Вікторівна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

18.

Сурженко Каміла Павлівна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

19.

Чабан Данило

Денисович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

20.

Чернобай Дмитро Сергійович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

21.

Шаповалов Олексій Андрійович

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

22.

Шкварько Валерія

Валеріївна

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

2 клас

23.

Василенко Михайло

КЗ «ОЦЕНТУМ»

Природа рідного краю
24.

 

Демченко Артем Школа мистецтв Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю Ансамбль «Пролісок»
25.

 

Кутова Анастасія

КЗ «ОЦЕНТУМ»

Природа рідного краю
26.

 

Русін Максим

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»
27.

 

Чайковський Олег

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»
28.

 

Чейпеш Вікторія

КЗ «ОЦЕНТУМ»

Природа рідного краю
29.

 

Шимко Вячеслав ПМЦ «Дошкільник» Англійська мова
30.

 

Якименко Богдан

КЗ «ОЦЕНТУМ»

Природа рідного краю
31.

 

Ярославцев Артем

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»
3 клас

32.

Хищенко Артем Музична школа №1 ім.Г.Нейгауза Гітара
33.

 

Біліченко Валерія

ОЦДЮТ

«Mix Models»

Ансамбль суч.танцю «Час Пік»

Школа моделей

34.

 

Злобіна Ольга

ОСДЮСШОР «Надія»

ОЦДЮТ

Секція «Плавання» Ансамбль суч.танцю «Час Пік»
35.

 

Алфімова Аліна ОЦДЮТ Студія образотворчого мистецтва «Соняшник»
36.

 

Кірілова Катерина Масляниківський БК Хореографічний гурток
37.

 

Короленко Вероніка Музична школа №4 Скрипка
38.

 

Решетник Дар'я Музична школа №4 Фортепіано
39.

 

Семененко Михайло

ОСДЮСШОР «Надія»

Секція «Спортивна гімнастика»
40.

 

Ткаченко Владислав

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»

41.

Гаморя Володимир

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»
42.

 

Шампур Данило

ОЦДЮТ

Ансамбль суч.танцю «Час Пік»
43.

 

Весь клас

КЗ «ОЦЕНТУМ»

КЗ «ЦДЮТ»

Природа рідного краю

Гурток «Джерельце»

4-А клас

44.

Восковщук

Владислав Євгенович

НВО №33

Гурток іноземних мов «Аngelsway»
45.

 

Донець Назар

 Вікторович

НВО №33

Гурток іноземних мов «Аngelsway»
46.

 

Кашпуренко Владислав Анатолійович

НВО №33

СЗШ №6

Гурток іноземних мов «Аngelsway»

Брейкданс Міксофтепс

 

47.

 

Кривенко Владислав Валерійович

НВО №33

Гурток іноземних мов «Аngelsway»
48.

 

Мазан Олександр

Вікторович

НВО №33

СЗШ №6

Гурток іноземних мов «Аngelsway»

Брейкданс Міксофтепс

49.

 

Мазан Тетяна

 Сергіївна

НВО №33

Гурток іноземних мов «Аngelsway»
50.

 

Поляков Костянтин Андрійович

ОСДЮСШОР «Надія»

Секція «Спортивна гімнастика»
51.

 

Русіна  Єва Костянтинівна

НВО №33

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Гурток іноземних мов«Аngelsway»

Спортивна секція «Дзюдо»

52.

 

Цибульська Таміла Денисівна

НВО №33

Музична школа №3

Гурток іноземних мов «Аngelsway»

Скрипка

53.

 

Шкрьобка Максим Вікторович

НВО №33

Гурток іноземних мов «Аngelsway»
5 клас

54.

Завгородній Максим

ОКДЮСШ «Ніка»

с.Гірниче

Спортивна секція «Дзюдо»
55.

 

Ткаченко Олександр СК «Акустика» Спортивна секція «Бразильське джиу-джитсу»
6 клас
56.

 

Берегова Валерія

Музична школа №4

Танцювальний гурток «Флоренс»

67.

 

Костенко Віталій СК «Будакан» Спортивна секція «Карате»
58.

 

Придворов Вадим СК «Будакан» Спортивна секція «Карате»
59.

 

Шпичак Святослав СК «Будакан» Спортивна секція «Карате»

60.

Годованець Олена

ОСДЮСШОР «Надія»

Секція «Плавання»
61.

 

Кролєвець Зімір ОСДЮСШОР ім..В.Верховцева Секція «Бокс»
62.

 

Прокопенко Віолетта «Mix Models» Школа моделей
7 клас

63.

Здор Юрій Музична школа №1 ім.Г.Нейгауза Баян
64.

 

Галушка Ірина ОЦДЮТ Гітара, домра
65.

 

Насрулаєв Галіб ОСДЮСШОР ім..В.Верховцева Секція «Бокс»
66.

 

Красюк Наталія Школа мистецтв «Форсайт» Сучасні танці
67.

 

Короленко Павло Музична школа №4 Гітара
68.

 

Шеремет Поліна

ОЦДЮТ

Ансамбль суч.танцю «Час Пік»
69.

 

Сінічків Андрій

ОЦДЮТ

Оркестр «Орія»
70.

 

Оксимчук Дар'я Масляниківський БК «Східні танці»
8 клас

71.

Дубовий Андрій

ОЦДЮТ

Студія СЕДП «Вікторія»
72.

 

Злобіна Євгенія

ОСДЮСШОР «Надія»

Секція «Плавання»
73.

 

Матвійчук Роман Міжнародна школа інноваційної освіти Бізнес-школа «Rainbow»
74.

 

Чумак Олександр КЗ «ОЦТК» Секція «Скелелазання»
75.

 

Шурунга Ірина Масляниківський БК «Східні танці»
9 клас

76.

Кірілова Олександра Музична школа №4 Бандура

77.

Руснак Сергій СК «Акустика» Спортивна секція «Бразильське джиу-джитсу»