1000 символів ліворуч
 • 33 школа Кировоград официальный сайт
 • sc9999
 • sc9998
 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Підсумки проведення тижня географії

у 2015-2016 навчальному році

Згідно річного плану роботи "Навчально-виховне об’єднання № 33 «Загальноосвітня школа I-III ст., дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» у період із 9 по 13 листопада 2015 року був проведений Тиждень географії.

Заздалегідь був складений план заходів щодо проведення Тижня, погоджений на засіданні методичної ради закладу, заступником директора  з навчально-виховної роботи (Бондар О.В.) та затверджений директором НВО ( Репецькою Н.А.). Всі заходи, які були включені до плану проведення Тижня, були виконані в повному обсязі.

У понеділок, 09 листопада 2015 року, у кабінеті №13 було проведено відкриття Тижня географії. Протягом тижня для учнів 5-6 класів був проведений конкурс міні-плакатів та малюнків на тему: «Ми і Земля – одне ціле», а для учнів 8-9 класів - конкурс стінних газет «Посмішки з різних широт». У конкурсі малюнків та міні-плакатів слід відзначити учнів 5 класу Касап Вікторію та Мажугу Христину.

У середу, 11 листопада 2015 року, вчитель Чумак Анастасія Іванівна провела гру «Щасливий випадок» в 9 класі. Перемогу здобула команда "Любителі", у складі Назаренко Єлизавети, Берестовенко Юлії та Гросу Юрія.

У вівторок, 10 листопада 2015 року, у вікторині «Цікава географія» неабияку цікавість та активність проявили такі учні 7 класу:  Гудима Олег; Шостак Вікторія; Унгул Вікторія; Шишненко Юлія.

У четвер, 12  листопада 2015 року, вчитель географії Чумак Анастасія Іванівна для учнів 6-9 класу провела урок-гру «Фортеця знань», у ході якого учні брали участь в іграх Галерея  кам’яних  статуй  ( форми  рельєфу );Комірчина  гнома  (корисні  копалини);Володіння  Чорного  мага (клімат); Кімната-акваріум (  гідросфера ); Тронна  зала  королеви  Біосферії  (живі  організми). Слід відзначити найактивніших учасників – Гудиму Олега, Шостак Вікторію – 7 клас, Злобіну Євгенію та Чумака Олександра – учнів 6 класу, Барадуліну Яну та Шнур Анастасію – учнів 8 класу, а також Біліченко Анну та Назаренко Єлизавету – учнів 9 класу.

13 листопада 2015 року вчитель географії Чумак Анастасія Іванівна для учнів 9 класу провела екологічну конференцію «Земля у нас одна». Питання конференції включали матеріал з предмету географія, біологія та хімія. До заходу була підключена вчитель хімії та біології Гордієнко Інна Леонідівна.

Протягом тижня на уроках географії була проведена інформаційна хвилинка «Видатні постаті», а також учні розв’язували ребуси та кросворди з теми уроку.

Учні 8 класу переглянули відеофільм та здійснити віртуальну кіноподорож до Софіївського дендрологічного парку (місто Умань). Учні побачили чудове поєднання природи і мистецтва. Парк прекрасний у будь-яку пору року – у весняному буянні садів, в щедрій зелені літа, під казковим сніговим килимом і в різнобарв’ї осінньої пори. У даному фільмі мистецтвознавець запропонував учням детально ознайомитись з кожним куточком парку, розповідаючи про міфи та легенди, за якими побудований парк. Учні дізнались про історичне минуле парку і поринули в світ справжньої краси, справжнього мистецтва. Учнів вразили легенди і народні прикмети, які пов’язані з деякими об’єктами парку Любові.

Учні, які були активними під час проведення тижня географії, будуть нагороджені грамотами та подяками під час проведення виховних годин.