1000 символів ліворуч
 • 33 школа Кировоград официальный сайт
 • sc9999
 • sc9998
 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Звіт про роботу дитячого закладу відпочинку

з денним перебуванням «Веселка»

         Дитячий заклад відпочинку "Веселка" при НВО №33 працював з 02.06.2017 року по 22.06.2017 року. Оздоровленням було охоплено 90 вихованців (за списками). З них 13 вихованців пільгових категорій: 1 - дитина-сирота, 2 - діти, позбавлені батьківського піклування, 6 - діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, 2 - діти батьків, які є учасниками АТО, 2 - діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

        Було організовано 4 загони: 1- «Невгамовні», 2 – «Світлячки», 3 – «Fanta», 4 – «Coca-cola». Кожен загін мав девіз та свою власну речівку. Стіннівка загону також пов'язана з вибраною назвою. Діти з великим бажанням працювали над іміджем свого загону. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню розуміння однієї команди.

        Мета і завдання зміни – спрямувати перебування дітей в закладі відпочинку на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм роботи; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; забезпечити систематичні заняття фізичною культурою та спортом; залучити учнів до дослідницько-краєзнавчої роботи шляхом здійснення екскурсійної діяльності; формувати цілеспрямований інтерес до історії, традицій, екології, до вивчення свого довкілля.

     Пріоритетними напрямками роботи дитячого закладу відпочинку були оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяли:

– ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни, обливання водою, фізичні вправи на свіжому повітрі);

– збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів та фруктів, натуральних соків);

– чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;

– належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, походи, формування навичок безпечної поведінки);

– дотримання режиму дня;

– різноманітні виховні заходи.

      Згідно теми зміни творчим колективом вихователів був складений  план роботи, в якому кожен день мав тематичну назву, що дало змогу ефективно спланувати виховну роботу за напрямками діяльності:

– фізичний розвиток: гімнастика, змагання, пішохідні екскурсії, рухливі ігри;

– пізнавальний розвиток: відкриття різномаїття і краси оточуючого світу, вчитися бути відповідальним;

– естетичний розвиток: через музику, книгу, живопис, відвідування музеїв, кінотеатру;

– творчий розвиток: виступи на концертах, участь у змаганнях, конкурсах, заняття в гуртках;

– екологічний розвиток: дбайливе ставлення до природи, піклування про рослини, участь у трудовій діяльності.

        Відповідно до плану виховної роботи, кожного дня вихованці мали змогу відвідати цікаві місця нашого міста. Діти з задоволенням відвідували:

·        Спортивний майданчик на р-ні Арнаутово

·        Дендропарк

·        Басейн на базі ОСДЮСШОР "Надія"

·        Кіровоградську обласну філармонію

·        Обласна дитяча бібліотека імені Т.Г.Шевченка

·        Меморіальний музей Л.М.Кропивницького

·        Парк «Перемоги»

·        Обласний краєзнавчий музей

·        Парк "Ковалівський"

·        Вали

·        «Козацький острів»

·        Кінно-спортивний комплекс "Княжий двір"

·        Майстер-клас у «Веселих карамелях»

·        Центр дитячої та юнацької творчості

·        Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

         З метою узагальнення та систематизації знань, умінь і навичок з англійської мови було організовано роботу мовної  групи – «SUMMER CAMP THE RAINBOW». Вихователям допомагала волонтер - вчитель англійської мови НВО №32 Якушева Тетяна Олександрівна. Вона провела масу цікавих та розвиваючих занять з вихованцями закладу: «Can' t live without Adventures», «We can sing, We Are Talanted», «The Creativity Day», «We can Dance».

         З метою розвитку у молоді патріотичної свідомості, готовності самореалізації в основних сферах життя суспільства, в тому числі - його захисту було організовано роботу військово-патріотичного гуртка «Джура».

        Взагалі протягом  зміни а таборі працювали такі гуртки:

·       декоративно-ужиткового мистецтва «Веселі карасулі»

·       рукоділля «Корисні штучки»

·       військово-патріотичний «Джура»

·       бібліотечний «Книжкові друзі»

·       англомовний «SUMMER CAMP THE RAINBOW»

·       краєзнавчий «Пізнаємо рідний край»

        Усі вихованці були охопленні гуртковою роботою, відвідували читальний зал шкільної бібліотеки, вчилися користуватися картою, плели браслети, шили м'які іграшки, вчилися сервірувати стіл та багато іншого.

      Взагалі, життя у таборі дітям запам'ятається надовго, і вони неодноразово захочуть бути його активними учасниками. Бо кожен день життя табірної зміни допомагав дітям зрозуміти, що потрібно бути спритними і сміливими, дружніми і чесними, добрими і творчими.

      Дитячий заклад створив умови для педагогічно обгрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля дітей, що дало можливість їм творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати свій світогляд.

       Детальніше можете ознайомитися за посиланням "Фотозвіт про роботу дитячого закладу відпочинку з денним перебуванням "Веселка"

18835608_299685623790472_1811355912259811505_n.jpg