1000 символів ліворуч

Вартість та умови забезпечення гарячим харчуванням

 

Результат пошуку зображень за запитом "Харчування" 

 ПЕРЕЛІК

категорій учнів та вихованців в закладах освіти м. Кропивницького,

 які звільняються від плати за харчування

 

     1. Діти з інвалідністю, що виховуються в закладах дошкільної освіти, спеціальних закладах дошкільної освіти (групах), які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах закладів середньої освіти.    

     2. Діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

     3. Вихованці закладів дошкільної освіти, учні закладів середньої освіти окремих категорій, а саме:

3.1. діти – сироти;

3.2. діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;

3.3. діти із прийомних сімей;

3.4. діти-вихованці будинків сімейного типу.

4. Учні закладів середньої освіти, школи-інтернату, з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

     5. Вихованці закладів дошкільної освіти, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), а також вихованці закладів дошкільної освіти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

     6. Вихованці закладів дошкільної освіти та учні закладів середньої освіти, які потерпіли від наслідків аварії на Чорнобильський АЕС.

     7. Діти воїнів-афганців, які навчаються у закладах дошкільної та середньої освіти міста Кропивницького.

     8. Діти, батьки яких мають посвідчення учасника бойових дій та безпосередньо брали участь в антитерористичній операції в східних областях України, є учасниками АТО на час їх перебування в зоні АТО або батьки яких загинули, зникли безвісти, потрапили в полон чи отримали інвалідність під час участі в АТО, діти померлих учасників АТО.

9. Учні 1-4 класів закладів середньої освіти та інтернатних навчальних закладів.

ПОРЯДОК

 організації харчування дітей, батьки яких є учасниками АТО,

на 2018 рік

Даний Порядок регламентує питання щодо організації харчування  у 2018 році учнів, вихованців батьки яких є учасниками антитерористичної операції на сході України.

  1. Категорії учнів, вихованців закладів освіти, які звільняються від сплати за харчування:
  Категорія Термін надання пільги
Діти, батьки яких загинули під час участі в АТО Протягом 2018 року
Діти, батьки яких є учасниками бойових дій на території проведення АТО Протягом 2018 року
Діти, батьки яких беруть участь в АТО Протягом перебування в зоні АТО
Діти, батьки яких отримали інвалідність під час участі в АТО Протягом 2018 року
Діти, батьки яких зникли безвісти або потрапили в полон під час участі в АТО Протягом перебування в полоні тощо
Діти, померлих учасників АТО Протягом 2018 року
  1. Перелік документів, що подаються до закладів освіти для отримання пільги:
  2. Діти, віднесені до категорії 1.1., 1.6., звільняються від плати за харчування на підставі таких документів: заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування, копії свідоцтва про смерть або довідки про загибель під час проведення АТО.
  3. Діти, віднесені до категорії 1.2., звільняються від плати за харчування на підставі таких документів: заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування, копії посвідчення учасника бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України.
  4. Діти, віднесені до категорії 1.3., звільняються від плати за харчування на підставі таких документів: заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування, довідки з військової частини

або інших військових формувань щодо перебування військовослужбовця в зоні АТО.

  1. Діти, віднесені до категорії 1.4., звільняються від плати за харчування на підставі таких документів: заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування, копії посвідчення інваліда війни, що отримано внаслідок служби  в зоні антитерористичної операції на сході України.
  2. Діти, віднесені до категорії 1.5., звільняються від плати за харчування на підставі таких документів: заяви матері (батька) або особи, яка їх замінює, про звільнення від плати за харчування, копії довідки з військової частини або інших військових формувань щодо перебування військовослужбовця у полоні, визнання його зниклим безвісти тощо.

3.         Учні, вихованці, які відносяться до категорій, зазначених в пунктах 1.1., 1.2., 1.4. та 1.6., звільняються від плати за харчування з дня подання заяви до закладу освіти до 31 грудня 2018 року.

У разі коли батько учня, вихованця загинув під час проведення антитерористичної операції на сході країни у попередніх роках, пільга встановлюється з 01 січня до 31 грудня 2018 року.

Учні, вихованці, віднесені до категорій, визначених у пунктах 1.3, 1.5, звільняються від сплати за харчування на період дії причини, визначеної в даному пункті, з дня подання заяви до закладу освіти.

                Заявник повинен протягом доби повідомити адміністрацію закладу освіти про завершення терміну перебування в зоні АТО, повернення із полону тощо для припинення безкоштовного харчування.

  1. Право на пільгове харчування у закладах освіти міста Кропивницького мають падчерки та пасинки учасника АТО, якщо вони проживають у цій сім’ї, стосунки якої зареєстровані шлюбом.