1000 символів ліворуч

День Довкілля-2015

Відповідно плану роботи закладу на 2014-2015 навчальний рік, плану заходів КТС, в рамках проведення Місячника екологічного виховання та за наказом управління освіти Кіровоградської міської ради про відзначення Всесвітнього Дня довкілля 25 квітня 2015 року в закладі був організований та проведений грандіозний суботник по прибиранню та благоустрою прилеглої та закріпленої території. В цій масштабній події взяли участь абсолютно всі учасники навчально-виховного процесу: від найменшого до найстаршого за віком, від того чия робота найменш помітна в повсякденному житті до директора закладу.

Крім того, нещодавно в закладі стартував новий проект під назвою "Сміття - це гроші!", екологічна мета якого (очистити часточку світу від сміття) тісно переплітається із фінансовою зацікавленістю (збір, сортирування та здача сміття за гроші для придбання нових вхідних дверей в заклад), а також участю класних колективів у рейтинговій системі "Кращій клас-2015".

Кожен, хто долучився до справи наведення чистоти та ладу, отримав певний досвід дружньої праці, щирого спілкування, масу позитивних емоцій та чудовий, прибраний власноруч, мальовничий куточок природи на шкільному подвір"ї.