1000 символів ліворуч
 • 33 школа Кировоград официальный сайт
 • sc9999
 • sc9998
 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Згідно річного плану роботи закладу на 2015-2016 навчальний рік та з метою формування відповідального ставлення до власного здоров'я, самосвідомості учнів з питання вироблення сталої активної позиції щодо негативних звичок, вироблення навичок і умінь реалізації здорового способу життя, сприяння засвоєнню учнями загальнолюдських культурних цінностей для розвитку власної особистості, духовного збагачення, спрямовування діяльності учнів на вдосконалення особистості методами самопізнання і саморозвитку з 02 по 30 листопада 2015 року був проведений Місячник формування здорового способу життя.

В рамках Місячника відбулися такі заходи:
1. Тематична лінійка під гаслом «Здоровим бути здорово!».
2. Оформлені інформаційні вісники в класних куточках з питань пропаганди здорового способу життя.
3. В шкільній бібліотеці створена викладка методичної та пізнавальної літератури з питань профілактики негативних звичок та їх наслідків.
4. Проведені виховні години на теми: «Діаманти нашої душі» до Міжнародного дня толерантності, «Доброго вам здоров'я!» до Міжнародного Дня боротьби з палінням, «Сестрички-звички. З ким дружити, а кого обминати?» з відео-обзором анімаційних фільмів з профілактики здорового способу життя для учнів 1-5 класів та відео лекторій на тему «Наркотичні, психотропні, токсичні речовини. Наслідки їх вживання» для учнів 8-11 класів.
5. Конкурс дитячого малюнку на тему «Хочу жити в якісному світі» серед 1-11 класів із подальшою участю в міському конкурсі.
6. Виставка малюнків учнів 1-4 класів «О, спорт! Ти – друг!».
7. Практичним психологом Доценко І.Л. проведені профілактичні індивідуальні, групові заняття, бесіди з учнями 8-9 класів з проблеми підвищення рівня морально-етичних поглядів, переконань, формування стійких моральних якостей, потреб, навичок і звичок поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі.
8. Педагогом-організатором проведені консультації для класних керівників та вихователів ГПД з метою надання допомоги в підготовці та проведенні тематичних заходів Місячника.
9. Проведений тематичний Тиждень знань безпеки життєдіяльності, в ході якого відбулися заходи, спрямовані на популяризацію знань правил БЖ та здорового способу життя, надання першої медичної, само- та взаємодопомоги в різних ситуаціях загрози життю і здоров'ю.
10. Своєрідним підсумком Місячника формування здорового способу життя став КТС-Фестиваль «Молодь обирає здоров'я», в якому взяли участь учні всіх класів. Фестиваль проводився в три етапи: 1-4 класи – 25 листопада 2015 року, 5-7 класи та 8-11 класи – 27 листопада 2015 року. Головною темою виступів була агітаційно-роз'яснювальна робота, популяризація та пропаганда здорового способу життя. Завдання Фестивалю передбачали сприяти активізації молодіжного руху за здоровий спосіб життя, набуттю та засвоєнню нових знань про здоровий спосіб життя, підвищенню рівня інформованості молоді з питань профілактики вживання шкідливих речовин, виявлення, обмін та розповсюдження кращого досвіду щодо запобігання негативним проявам серед дітей та молоді засобами мистецтва (вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності тощо). Окрім тематичних виступів, які розкривали проблему відповідального ставлення дітей та молоді до власного здоров'я та здоров'я оточуючих людей, фактори впливу, ризики та наслідки появи негативних звичок в юному віці, шляхи вироблення навичок та умінь реалізації здорового способу життя, учні 7-11 класів на чолі із класними керівниками представили власні відео та презентаційні матеріали, продемонструвавши варіанти практичного використання навичок здорового способу життя. Програмою Фестивалю передбачалося також представлення класами оригінальних фізкультхвилинок «ФІЗКУЛЬТ-УРА!», які надалі можуть бути використані учасниками навчально-виховного процесу під час уроків, заходів, в повсякденному житті тощо. За результатами Фестивалю за креативність задуму, якісну підготовку та високий рівень освіченості учнів з питань пропаганди здорового способу життя особливо були відзначені такі класи: 3 клас (кл.керівник Ішова В.О.), 4 клас (кл. керівник Лихошерстова І.А.), 6 клас (кл.керівник Ніора О.Г.), 8 клас (кл.керівник Мельниченко Н.С.), 10 клас (кл.керівник Єфіменко І.О.).