1000 символів ліворуч
 • 33 школа Кировоград официальный сайт
 • sc9999
 • sc9998
 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

 • Комунальний заклад

  Навчально-виховне об'єднання № 33

  "Загальноосвітня школа I-III ступенів, дошкільний навчальний заклад Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Відповідно до наказу від 25 листопада 2015 року № 413 «Про проведення Місячника морально-правового виховання», згідно річного плану роботи на 2015-2016 навчальний рік та з метою підвищення рівня правової культури, активізації роботи з морально-правового виховання школярів з 25 листопада по 25 грудня 2015 року був проведений Місячник морально-правового виховання. В рамках Місячника відбулися такі заходи:
1. Тематична лінійка під гаслом «Відповідальність починається з мене!» з нагоди відкриття Місячника морально-правового виховання та початку проведення акції «16 днів проти насильства».
2. З метою підвищення рівня морально-етичних поглядів, правової культури, формування стійких моральних якостей, потреб, навичок і звичок поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі проведені заходи превентивного характеру в рамках Тижня профілактики шкідливих звичок, а саме: індивідуальні групові бесіди, рейди «Дбаємо про здоров'я», виховні години «Сестрички-звички. З ким дружити, а кого обминати?» з переглядом фрагментів анімаційних фільмів з профілактики здорового способу життя для учнів 1-5 класів, виховні години «Наркотичні, психотропні, токсичні речовини. Наслідки їх вживання» з переглядом фрагментів документальних стрічок з профілактики вживання шкідливих речовин, відбулися зустрічі з представниками ССД, молоді, Центру репродуктивного здоров'я.
3. Проведений загальношкільний КТС-Фестиваль «Молодь обирає здоров'я».
4. Оформлені інформаційні стенди в закладі та в класних кімнатах тематичними матеріалами з питань правової освіченості учнів, знань Конвенції про права дитини, Декларації прав людини, Конституції України тощо.
5. Проведений правовий лекторій для учнів 9-11 класів та їх батьків з питань адміністративної і кримінальної відповідальності неповнолітніх за скоєння правопорушень та злочинів.
6. В шкільній бібліотеці створена виставка літератури з теми «Правники – суспільству».
7. З 01 по 04 грудня 2015 року проведений Тиждень толерантності та взаєморозуміння, в рамках якого проводились інформаційні хвилини до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом на теми «Імунітет людини – захисна броня організму»; «Вірус імунодефіциту. Загрози. Наслідки», до Міжнародного дня інваліда на тему «Дивіться на нас як на рівних»
8. Вчителем правознавства проведена година спілкування «Правовий лікбез. Дитина-родина-суспільство-держава» для учнів 7-9 класів.
9. Команда учнів 9-10 класів (Біліченко Анна, Тарасенко Богдана, Мезенцева Анастасія, Попова Анастасія) взяли участь в міському правовому квесті «Я маю права!» на базі НВО №34, де посіли ІІІ місце.
10. До Дня збройних сил України та відзначенню Міжнародного дня волонтера проведені виховні години «На сторожі миру і безпеки», відбулися зустрічі з випускниками школи-учасниками АТО та волонтерами.
11. В рамках Всеукраїнського тижня права, відповідно наказу від 02 грудня 2015 року № 423 «Про проведення Всеукраїнського тижня права», згідно плану його проведення проводилися такі заходи - тематична лінійка з нагоди відкриття Всеукраїнського тижня права; оформлені тематичні стенди по закладу та в класних кімнатах «Правовий лікбез. Ще раз про права та обов'язки дітей»; створена правова експозиція, присвячена даті проголошення Загальної декларації прав людини та громадянина; розроблений правовий бюлетень «Кримінальна відповідальність за хуліганство»; організований перегляд відео-презентацій «Злочини та проступки» для учнів 7-8 класів та «Я і мої права» для учнів 5-6 класів; проведені виховні години до Всесвітнього дня прав людини і порядку на тему «Подорож в Країну права» для учнів 1-4 класів та «Права, свободи, обов'язки» для учнів 5-11 класів; відео-лекторій «Правова кіномережа» - перегляд та аналіз відеоматеріалів на правову тематику для учнів 8-11 класів; 10 грудня 2015 року проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; серед учнів 7-9 класів проведена гра-змагання «Правовий квест»; практичним психологом проведений «круглий стіл» з класними керівниками та вихователями ГПД з проблеми «Знаходження оптимальних шляхів взаєморозуміння з учнями «групи ризику», а також лекторська година з питання профілактики виникнення конфліктних ситуацій в родині на засіданні «Батьківського всеобучу»; проведений конкурс дитячого малюнку на тему «Відповідальність починається з мене!»
12. Підсумковий тиждень Місячника морально-правового виховання передбачав проведення виховних годин на тему «Закон та порядок» із обов'язковим використанням рольових ігор «Ситуація. Порушення. Наслідки».
13. Протягом періоду проведення Місячника з метою підвищення рівня відповідальності учнів за власні негативні поступки, порушення правил та обов'язків щотижнево проводився рейд «Урок» та відбувався аналіз стану відвідування, запізнення на уроки учнями закладу. За результатами роботи проводились профілактичні бесіди з виявленими порушниками дисципліни, зустрічі з їх батьками тощо.