1000 символів ліворуч

9а. Тиждень української мови та літератури

У  період з 10 по 14 березня  2015 року в закладі проводився Тиждень української мови та літератури .

  В рамках Тижня відбулися наступні заходи :

- Тематична виставка у бібліотеці «Тарас Шевченко – видатний українець» ;

- Виставка стінгазет до 200-річчя від дня народження Шевченка учнів 5-11 класів ;

- Літературно-музична композиція  «Він був сином мужика – і став володарем у царстві духа» ;

- Квест «Вислови Т.Шевченка» ;

- Конкурс читців поезій Тараса Шевченка «Шевченківська весна» ;

- Інтегрований урок з української літератури та математики у 5 класі  з   теми : «Дитинство Тараса» .

  Протягом Тижня діяла тематична виставка літератури в бібліотеці, під час якої  учні ознайомлювалися  із здобутками Тараса Шевченка, відкривали  невідомі факти з його біографії .

   Тиждень був орієнтованим на вшанування 201-року від  Дня народження Кобзаря, тому учні 4, 5 та 7 класів представили літературно-музичну композицію, яка розкрила трагізм життєвого шляху генія української літератури. Завдяки поєднанню словесного та музичного мистецтв, використанню ІКТ-супроводу вдалося донести до учнів НВО значення творчості Шевченка в умовах сьогодення.

   Інтегрований урок з математики та української літератури,  проведений  у 5 класі (вчителі Бойко Л.П,  Крупченко М.В) допоміг ознайомити п’ятикласників із дитинством Шевченка , виховати зацікавлення  постаттю Кобзаря, удосконалити обчислювальні навички учнів.

 Конкурс читців «Шевченківська весна» (вчителі : Котляренко Н.М, Крупченко М.В, Федоренко О.М) розкрив кращих учнів-ораторів . В середній ланці перемогу здобула  Барадуліна Яна (7 клас), в старшій ланці – Гура Надія та Ліснича Марина (11 клас). 

  Квест «Вислови Шевченка», проведений  у нетрадиційній формі, розкрив пошукові  уміння і навички учнів, мав на меті розвинути інтуїцію, чуття слова, пригадати крилаті вислови Шевченка. Переможцями квесту визначені Біліченко Анна, Тарасенко Богдана (8 клас), Мезенцева Анастасія, Попова Анастасія (9 клас).

В цілому Тиждень був проведений на достатньому рівні, за наслідками  проведення оформлено  тематичну папку та випущено буклет.