14 квітня - День Цивільного захисту

Метою проведення Дня цивільного захисту в закладі є практичне відпрацювання учнями за їх віковими категоріями теоретичних знань та навичок, які отримані ними під час вивчення теорії з основ здоров'я, безпеки життєдіяльності та цивільного захисту, а також досягнення злагодженості у роботі керівного, командно-начальницького та особового складу формувань цивільного захисту навчального закладу в цілому як об'єкта цивільного захисту при виконанні заходів щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.
Згідно з планом в ході Дня цивільного захисту проведено ряд практичних заходів за планом спеціального об'єктового тренування, навально-методичних заходів, а також змагань, естафет тощо.
До проведення заходів Дня цивільного захисту було залучено весь педагогічний склад, технічний персонал, учні закладу.
Усі передбачені планом заходи в основному виконано.
За планом спеціального об'єктового тренування були відпрацьовані дії за ввідними які відповідають умовам сьогодення, а саме:
- система оповіщення;
- евакуація учнів із будівлі школи;
- надання першої домедичної допомоги.
Особовий склад групи управління ЦЗ, комісії з НС, інший персонал і учні школи за ввідними діяли в цілому організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативний час.
В кращий бік відмічаються злагоджені дії ланки охорони громадського порядку (керівник Юнков П.С.). та медичної ланки (керівник Лапко С.В.)
Учасники тренування дотримувались правил безпеки.
В ході проведення усної вікторини з питань ЦЗ гарну активність і знання показали учні 9 класу (класний керівник Чумак А.І); 11 класу (класний керівник Ланецька В.В.)
В ході проведення комбінованої естафети гарну активність та фізичну витривалість показали учні 8 класу (класний керівник Мельниченко Н.С.).
Активну участь у конкурсі плакатів та творів взяли учні 4, 6, 7, 9 класів.
Старання та творчий підхід до виконання заходів плану Дня цивільного захисту виявили викладачі Кушнірова Н.І., Пустовойт Т.Л., Жук О.А. та технічний персонал Ушакова С.О, Мариконь Т.В. та учні школи.
Загальна оцінка проведення «Дня цивільного захисту» в школі «добре».