1000 символів ліворуч

Олімпійський день здоровя

03 листопада 2016 року в закладі відбулося тематичне спортивно-масове свято «Спорт для всіх!» для учнів 5-7 класів  в рамках Олімпійського дня здоров'я, присвяченого 72-й річниці визволення України від фашистських загарбників. 

Учасників прийшли привітати: заступник міського голови Дзюба Наталія Євгеніївна, начальник відділу культури і спорту Колодяжний Сергій Олександрович, директор міського центру фізичного здоров'я населення Оношкін Микола Іванович.

У вітальних словах директора закладу Репецької Наталії Анатоліївни говорилося про те, що День здоров'я проводиться в рамках Місячника здорового способу життя. Традиція проведення таких спортивних свят об’єднує людей (учнів, вчителів, батьків, громадськість), для яких здоров'я – це мета та спосіб життя, бо як всі знаємо – немає нічого ціннішого для людини ніж здоров'я. Його не можна купити, воно здобувається фіззарядкою, раціональним харчуванням, регулярним відвідуванням уроків фізкультури, спортивних секцій, відмовою від шкідливих звичок, постійною турботою про власний організм. Вона побажала всім здоров'я, сил, терпіння, наполегливості, спортивної витримки та, звичайно, спортивних перемог!

Відео-звіт можна переглянути тут:  https://www.youtube.com/watch?v=TZOVanIGDIc