1000 символів ліворуч

Аналіз роботи учнівського самоврядування за І семестр 2013-2014 н.р.

Аналіз роботи учнівського самоврядування за І семестр 2013-2014 н.р.

Учнівське самоврядування за даним зразком розпочало своє існування з вересня 2013р. Воно здійснюється через роботу дитячої організації - ради "Шкільна країна", яке покликане допомагати керівництву школи у вихованні творчої, соціальне активної особистості, здатної до саморозвитку й самореалізації. «Шкільна країна» має президента, віце-президента та прем’єр-міністра. В "країні" працюють шість Міністерств, які виконують певні функції та обов'язки, а саме: Міністерство здоров’я і спорту, Міністерство дисципліни і порядку, Міністерство добрих і корисних справ, Міністерство інформації, Міністерство культури та Міністерство освіти.

Кожне Міністерство має свого голову, який керує роботою свого Міністерства. Тож, структура учнівського самоврядування дає можливість більш ефективно працювати за системою КТС. Засідання ради проходить раз на місяць та в разі необхідності. На засіданнях рада не тільки вирішує питання щодо плану роботи, але й організовує та проводить колективно творчі справи.

На початку навчального року було проведено вибори органів класного та шкільного учнівського самоврядування та сплановано його роботу. А також залучено учнів до участі в засіданнях сесій міського парламенту дітей. Протягом першого семестру члени учнівського самоврядування та педагог-організатор організовували чергування учнів по школі, проводили рейди-перевірки зовнішнього вигляду учнів, санітарного стану класів, відвідування школи, трудові десанти, результати яких було відображено в рейтингах класу. За системою КТС кожен місяць було присвячено певному напрямку виховання. В рамках кожного місячника визначались заходи, які б сприяли обізнаності учнів з певних напрямків. Члени шкільного самоврядування та педагог організатор-проводили різні конкурси, такі як конкурс на кращий малюнок, конкурс електронних презентацій, оформлювали виставки " Вогонь - друг, вогонь-ворог", "Ким я хочу бути" та стенди присвячені визначним датам, проводили акції "Школа без шкідливих звичок", "В нашій школі курити не модно", " Сюрприз для маленьких друзів" та інші.

У вересні було проведено традиційний конкурс малюнку на асфальті та тему "Казки В.Сухомлинського" до дня народження В.О.Сухомлинського. Протягом І семестру проводились загальношкільні тижні:

- міста

- книголюбів

- ввічливості та толерантності

- правових знань

- знань правил пожежної безпеки

В рамках КТС було проведено:

- виставку «Дари щедрої осені»

- фестиваль дитячої творчості «Талант.арт»

- конкурс строю та пісні

Також, слід зазначити, що учні шкільного самоврядування приймали активну участь в організації та проведенні шкільного святкового концерту до Дня вчителя, "День відкритих дверей 2013".

Робота учнівського самоврядування була організована на достатньому рівні. Всі поставлені завдання були досягнуті. Тож, план роботи учнівського самоврядування на І семестр можна вважати виконаним.